Англійська для ділового спілкування: поспішайте зареєструватися на курс

Британська Рада запускає новий курс для тих, хто хоче використовувати англійську у діловому спілкуванні, адже англійська є обов’язковою, якщо ви хочете досягти успіху у нинішній глобальній економіці, яка так швидко розвивається. Англійська на робочому місці відрізняється від повсякденної і розмовної, тому в British Council розробили курс спеціально для вашого ділового спілкування.

Цей безкоштовний онлайн-курс ідеальний для тих, хто вивчає англійську і зацікавлений у вдосконаленні своїх мовних навичок для здобуття кращої роботи. Він також підійде молодим спеціалістам на початку їхньої кар’єри, які прагнуть покращити свою англійську.

Проходячи курс, ви зможете переглядати відео та прослуховувати аудіозаписи тих людей, які готуються або проходять співбесіди, розпочинають роботу на новому місці, працюють із новими колегами. Короткі тести та дискусії допоможуть вам визначити свій рівень та практикувати англійську.

За інформацією на сайті British Council, курс «Англійська у діловому спілкуванні» дуже гнучкий і забиратиме до двох годин вашого часу на тиждень, то ж ви зможете слухати його у будь-який зручний для вас час. Ви можете зареєструватися на нього відсьогодні і до останнього дня курсу.

business_a-contract-of-friendship_212K[1]
COMMENTS

DISQUS: 0