British Council презентує безкоштовний курс підготовки до IELTS

British Council пропонує чудову нагоду для кожного, хто хоче здати екзамен міжнародної системи тестування на знання англійської мови – IELTS (International English Language Testing System). Британська рада запускає курс підготовки до складного іспиту.

Чому здати IELTS може бути дійсно важливим для вас? IELTS визнається більшістю австралійських, британських, канадських, ірландських, новозеландських і південноафриканських ВНЗ, понад 2000 академічних інституцій у Сполучених Штатах та низкою професійних організацій. Цей тест є також необхідною умовою для імміграції до Австралії та Канади. Результати IELTS або Test Report Form (TRF) є чинним впродовж двох років.

Чи можна здати IELTS в Україні? Так, в Україні екзамени IELTS проводяться Британською Радою у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та Черкасах. Це не безкоштовна послуга. Станом на 13 жовтня 2016 року складання IELTS коштує 3500 гривень.

Як підготуватися до IELTS? Ви можете зробити це самотужки. Британська Рада, зокрема, пропонує доступ до онлайн-бібліотеки Road to IELTS, а також низку медіа-файлів на YouTube-каналі British Council Teacher Trainer. Також певні матеріали можна знайти у всесвітній мережі. Багато шкіл іноземних мов пропонують курси підготовки до IELTS. Звичайно, це коштує недешево, адже далеко не кожен викладач має відповідну базу і зможе гарантувати вам необхідні знання.

Сьогодні Британська Рада пропонує безкоштовний курс “Розуміючи IELTS: Техніки для тестів з англійської мови”. Він розпочнеться 17 жовтня, зареєструватися можна вже зараз. Курс відкритий для всіх і надає низку можливостей, серед яких:

  • Ознайомлення з усіма частинами тесту IELTS
  • Отримання необхідних порад для досягнення своїх цілей
  • Забезпечення розуміння, як складено тест IELTS
  • Можливість оціненими іншими студентами

Цей курс проводить вас через кожну складову тесту IELTS – читання, письмо, говоріння та аудіювання. На кожній стадії ви отримаєте поради від відео-вчителя і команди досвідчених екзаменаторів IELTS. Вас також попросять поділитися досвідом та порадами з іншими студентами.

Цей курс надзвичайно всеосяжний і гнучкий одночасно. Він забиратиме до двох годин вашого часу в тиждень, так що ви можете практикувати його  в будь-який зручний для вас час.

Цей онлайн курс, що триває шість тижнів рекомендовано усім, хто хоче складати IELTS, але й усі, хто вивчає мову також зможуть скористатися порадами та рекомендаціями, наведеними в курсі.

Зареєструватися на курс можна, перейшовши за цим посиланням.

Слідкуйте за нашими статтями, аби дізнатися більше про IELTS, ресурси для вивчення англійської та проекти Британської Ради.

business_startup-is-easier-than-you-think_220K[1]





COMMENTS

DISQUS: 0