Документальний фільм Ді Капріо про зміни клімату доступний безкоштовно

Actor and Environmentalist Leonardo DiCaprio Delivers Remarks at the 2016 Our Ocean Conference in Washington

© U.S. Department of State / Flickr

National Geographic виклав на Youtube документальний фільм Леонардо Ді Капріо про зміни клімату, що називається “Before The Flood” (“Перед Потопом”). Зараз він доступний безкоштовно для будь-кого, повідомляє GrrenTheVoyage.

Фільм “Перед Потопом” (режисер Фішер Стівенс), показує трирічну подорож оскароносного посланця Миру ООН Леонардо Ді Капріо під час якої він розмовляв з дослідниками, науковцями та винахідниками про тяжкі наслідки кліматичних змін, а також шкоду і негативний ефект, які люди спричиняють кожного дня. І він отримав їх “прагматичні погляди на те, що має бути зроблено сьогодні і в майбутньому, аби попередити катастрофічні збої у житті нашої планети.”

Впродовж фільма Ді Капріо подорожує світом та розповідає про різноманітні пробдеми, з якими стикаються країни.

“Я просто хочу знати, як далеко ми зайшли, скільки шкоди наробили, і чи є щось таке, що ми можемо зробити, аби зупинити це,” – говорить Леонардо Ді Капріо на початку стрічки.

Якщо ви хочете дізнатися, чому наш світ нагрівається кожного дня і які катастрофи це спричиняє, Барак Обама, Елон Маск, Папа Франциск та інші чудові люди допоможуть вам зробити певні висновки!
COMMENTS

DISQUS: 0