Google закриє популярний додаток для ПК

З грудня буде припинено технічна підтримка програми Google Drive, повідомляє Znaj.ua.

Моральне старіння неминуча доля всіх технічних засобів. І ось, Google оголосив у своєму блозі про майбутнє закриття програми Google Drive. Технічна підтримка програми припиниться 11 грудня 2017 року. 12 березня 2018 року додаток буде відключено повністю. Ще в жовтні користувачі почнуть отримувати повідомлення про прийдешнє згортання проекту. Потім, залежно від характеру користування вони направлятимуться до одного з двох додатків-замінників.

У Google тепер є два досить нових інструмента для резервного копіювання ваших даних або доступу до файлів в хмарі. Існує Backup and Sync, всеосяжний додаток, який замінює як автономні програми Google Drive, так і додатки Google Photos Uploader. Він пропонує практично ту ж функціональність, що і Drive, і працює практично так само.

І на корпоративній стороні Google розгорнув Drive File Streamer, що економить місце на вашому локальному диску, забезпечуючи при цьому доступ до всіх ваших файлів Google Drive на вимогу прямо з вашого комп’ютера». Це набагато більш елегантний та інтегрований підхід.

COMMENTS

DISQUS: 0