Грандіозні знижки на Udemy: низка курсів лише за $10!

Програмування, творчість, виховання власної особистості, професійний ріст, додаткові навички – і ще багато іншого можна вивчити за допомогою платформи Udemy. При цьому спеціально до свят ціни максимально знижені.

Сьогодні курси, які зазвичай коштують до $200, можна придбати за $15. А використавши спеціальний купон, наданий для наших читачів, записатись на курс можна навіть на $10.

Отже, аби переглянути список дисциплін та обрати одну чи декілька для себе, перейдіть на сторінку курсів, знайдіть курси зі знижкою (постійна ціна перекреслена). На сторінці конкретного курсу під ціною відшукайте посилання Use Coupon/Promo Code/Воспользоваться купоном (чи інше подібне залежно від налаштувань вашого браузеру) та натисніть на ньому. У віконечку, що спливе, введіть DEC10ALL.

Таким чином ви зможете за $10 отримати, наприклад, курс з основ програмування Python A-Z™: Python For Data Science With Real Exercises!, який зазвичай коштує $200 або ж курс з поглибленого вивчення мови програмування Python
Data Science: Deep Learning in Python (звичайна ціна – $120).

Ви також можете вивчати мистецтво фотографії з курсом Photography Masterclass: Your Complete Guide to Photography
icon або будь-який інший предмет, вивчення якого сприятиме вашому розвитку та кар’єрному росту.

Довідка: Платформа Udemy створена Ереном Балі для дистанційного навчання. Сайт містить як безкоштовні курси, так і платні. На відміну від інших платформ дистанційного навчання, курси для яких створюються за університетськими програмами, Udemy надає свою платформу фахівцям та експертам у різних галузях для створення відповідних курсів. На думку розробників, це дає більше шансів отримати практичні навички, а не лише теоретичні знання.

Знайдіть свій курс!

Udemy Generic 640x480
COMMENTS

DISQUS: 0