Курс “Наука повсякденного мислення” розпочнеться на Prometheus 14 листопада

Українці вже цього місяця матимуть змогу пройти курс, що входить в топ-3 масових безкоштовних онлайн-курсів світу за оцінками слухачів. Ви маєте час до понеділка (14 листопада), аби зареєструватися на курс, що був спеціально перекладений українською мовою. Про це повідомляється на офіційній сторінці Prometheus у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, у повідомленні йдеться: “Сьогодні чудовий день, щоб нагадати, що вже в понеділок на Prometheus стартує знаменитий безкоштовний онлайн-курс критичного мислення «Наука повсякденного мислення» Університету Квінсленда, що відтепер професійно перекладений українською мовою! Чому люди вірять у неправдоподібні речі, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення – про все це і багато іншого ви дізнаєтеся в рамках цього курсу. Слухачі отримають інструменти, які допоможуть їм мислити незалежно й аналітично, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно вчитися новому – http://courses.prometheus.org.ua/…/U…/THINK101/2016_T2/about. Курс перекладено та озвучено завдяки зусиллям Alumni Fund Ukraine / Фонд Випускників України.

У цьогорічній доповіді Всесвітнього економічного форуму в Давосі критичне мислення посіло друге місце серед найважливіших навичок 2020 року. А запропонований нами курс “Наука повсякденного мислення” входить в топ-3 масових безкоштовних онлайн-курсів світу за оцінками слухачів. Не пропустіть!”

Waiting to write...

© Angie Garrett / www.flickr.com
COMMENTS

DISQUS: 0