Стало відомо, коли і на яких станціях київського метро буде доступний 4G

Швидкісний інтернет 4G у київському метрополітені з’явиться як і планувалося, у березні 2020 року. Однак, на старті проєкту така “розкіш” буде доступна лише на деяких станціях метро.

За словами радника Київського міського голови Максима Бахматова, наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном і оператори надали необхідну технічну документацію, йдеться на сайті КМДА.

“Впровадження 4G у метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватись. Є юридичні процеси, яких необхідно дотримуватись. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проєкт буде втілено в анонсовані терміни,” – заявив Бахматов.

Директор з регуляторного забезпечення компанії “Київстар” Олександр Когут зазначив: “Оператори вже завезли до країни перші партії спеціального обладнання для побудови мережі й очікують на отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро. Повноцінна реалізація інвестиційного проекту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком доступ до об’єктів комунальної власності.”

У березні 2020 року заплановано старт 4G Internet на перших станціях метро, а саме: “Академмістечко”, “Житомирська”, “Святошин”; “Сирець”, “Дорогожичі”, “Героїв Дніпра”, “Мінська”, “Оболонь”. Наприкінці 2020-на початку 2021 року – на всіх станціях та тунелях.

COMMENTS

DISQUS: 0