Найкращі IT курси від Udemy сьогодні лише за $15 (стандартна ціна – $200)

Хто сказав, що свята – не час для початку чогось нового? Саме зараз провідні підприємства роблять чудові пропозиції, аби залучити нових клієнтів та віддати належне старим. Особливо це стосується американських компаній.

Ситуація на освітній ниві також не може не потішити тих, хто вирішив опанувати нову професію або ж навіть змінити своє життя. Так, наприклад, впродовж декількох днів навчальні програми від навчальної платформи Udemy можна придбати за надзвичайно вигідною ціною – $15. При чому така ціна дійсна навіть для тих курсів, які зазвичай коштують $200.

Тож, якщо у новому році ви хочете опанувати нову професію, зараз є всі шанси зробити це у найдешевший спосіб. Ми підібрали для вас найцікавіші курси з програмування, які допоможуть отримати не тільки нові знання, а й практичні навички.

Деякі курси можуть ознайомити вас одразу з декількома мовами програмування. Один з таких курсів Projects in Programming Languages – Ruby, Python, Java. Курс пропонує опанувати вступ до програмування. За словами авторів, ви отримаєте різнобічне розуміння мов програмування Ruby, Python та Java та їх відмінності. Слухачі також зможуть ознайомитись з програмними фреймворками Rails, Django, Flask тощо для розробками веб додатків.

Курси програмування мовою Python на Udemy розраховані як на початківців, так і для просунутих користувачів. Якщо ви тільки починаєте вивчати Python або ж і зовсім нічого не знаєте про програмування, вам підійдуть курси Python Programming for beginners (2016), Coding for Entrepreneurs: Learn Python, Django, and More., Complete Python Bootcampicon, The Python Bible Everything You Need to Program in Python, Python Programming for Beginners: Learn Python in One Day, Python Programming Full Course (Basics, OOP, Modules, PyQt).

Просунутим користувачам можуть знадобитися матеріали курсів Unsupervised Deep Learning in Python, Data Analysis with Pandas and Python, The Ultimate Beginner’s Guide to Django, Real World Hadoop – Automating Hadoop install with Python!,

Ще один цікавий курс Python A-Z: Python For Data Science With Real Exercises! стане в нагоді тим, хто мріє вивчити мову програмування Python (Пайтон). Розробники курсу заявляють про те, що курс не перенавантажує слухачів, а представляє покрокову інструкцію щодо предмету вивчення. Разом з тим курс пропонує реальні завдання, виконання яких дасть серйозні практичні навички програмування. Ніяких попередніх знань чи досвіду для проходження цього курсу не вимагається.

Всі курси програмування на Python шукайте тут.

Аби вибрати курс для опанування мовою програмування Java, натисніть тут.

Курс для тих, хто хоче навчитися будувати сайти за допомогою HTML5 та CSS3 – Build a Complete Responsive Website in HTML5 and CSS3. Хочете навчитися розробляти веб додатки, розгляньте можливість вивчити курс Build a HTML5 Business Web Application.

Просто безліч курсів з UX дизайну ви знайдете тутicon.

Курси з малювання, дизайну, арт-терапії, 3D моделювання, приготування їжі тощо шукайте тут.

Довідка: Платформа Udemy створена Ереном Балі для дистанційного навчання. Сайт містить як безкоштовні курси, так і платні. На відміну від інших платформ дистанційного навчання, курси для яких створюються за університетськими програмами, Udemy надає свою платформу фахівцям та експертам у різних галузях для створення відповідних курсів. На думку розробників, це дає більше шансів отримати практичні навички, а не лише теоретичні знання.

Знайдіть свій курс!

Udemy Generic 640x480

COMMENTS

DISQUS: 0