Навчальна платформа Udemy пропонує знижку 93% на свої курси до “чорної п’ятниці”

Всього лише впродовж двох днів навчальні програми від Udemy можна придбати за надзвичайно вигідною ціною – від 14$, у той час як повна ціна платних курсів на цій платформі досягає 200$.

Популярні курси Арт-терапія (Art Therapy: Drawing, Painting and Self-Exploration), 3D моделювання (Learn 3D Modelling – The Complete Blender Creator Course), Обробка та аналіз даних (Data Science A-Z™: Real-Life Data Science Exercises Included), Java розробка (The Complete Java Developer Course. Learn Step by Step), Графічний дизайн (Graphic Design Bootcamp), Публікація електронних книг (Amazon Kindle Publishing Masterclass – Self-publish an eBook) та багато інших можна придбати всього лише за 14$.

Окрему увагу хочеться приділити курсу Журналістика і пошук правди у новинах (Dan Rather on Journalism & Finding the Truth in the News). Його викладає видатний американський репортер, ведучий новин та редактор, геніальний інтерв’юер та скандальний журналіст Ден Разер. Розробники запевняють, що впродовж курсу ви навчитеся ставити правильні запитання та розповідати цікаві історії. Курс пропонує практичні поради для журналістів та цікаву інформацію для всіх, хто слідкує за новинами у світі. Ніяких попередніх знань чи досвіду для проходження курсу не вимагається.

Ще один цікавий курс Python A-Z: Python For Data Science With Real Exercises! стане в нагоді тим, хто мріє вивчити мову програмування Python (Пайтон). Розробники курсу заявляють про те, що курс не перенавантажує слухачів, а представляє покрокову інструкцію щодо предмету вивчення. Разом з тим курс пропонує реальні завдання, виконання яких дасть серйозні практичні навички програмування. Ніяких попередніх знань чи досвіду для проходження цього курсу також не вимагається.

Ціна на обидва описані вище курси також знижена до 14$ у рамках передріздвяного розпродажу.

Довідка: Платформа Udemy створена Ереном Балі для дистанційного навчання. Сайт містить як безкоштовні курси, так і платні. На відміну від інших платформ дистанційного навчання, курси для яких створюються за університетськими програмами, Udemy надає свою платформу фахівцям та експертам у різних галузях для створення відповідних курсів. На думку розробників, це дає більше шансів отримати практичні навички, а не лише теоретичні знання.

Знайдіть свій курс!

Udemy Generic 640x480
COMMENTS

DISQUS: 0