Нещасні американські знаменитості

– Подобається мені Анжеліна Джолі. Така вона гарна. Очі, вуста, носик! Красуня!

– Та яка вона красуня!? Лялька якась! Не лице, а маска!

– Ні, красуня! І талановита! І дуже горда! Бреда свого Пітта покинула, кажуть за зраду!

– Ова-а! Отакої! І що тепер той Пітт робитиме?

– Не знаю! Мабуть до Дженіфер Еністон повернеться!

–  Потрібен він їй! Вона ж одружена! Скажу тобі, от вона мені подобається! Такі в неї очі глибокі і теплі! Вона така проста, як ти і я. І завжди грає мам, а діточок то в неї і немає, бідної. Кажуть, як жила вона з тим Бредом Піттом, дуже дітей хотіла. І лікувалася весь час від безпліддя, та так в неї нічого й не вийшло.

– Та багато ти знаєш!

– Знаю! Я завжди дивлюсь передачі про американських звьозд! Там такі про них життєві історії розповідають. І знаєш, усі вони страшенно нещасні! Грошей – море, а нещасні і все! І хати в них гарні та шикарнючі, і платтів стільки, що цілі кімнати, аби їх розвісити, будують, і машинами цілісінькі гаражі забиті, а от щастя чогось у них таки немає. І працюють вони так: ні дня, ні ночі. Дуже важко працюють. Зніматися у кіно – ти думаєш, то робота легка? Ні, важка! А ще часто-густо дитинство у багатьох складне: то батьки не звертали увагу на них, то ті ж батьки розвелися, то грошей не давали і не вірили в них. І приходилось їм самотужки дорогу собі торувати!

– І чого то так буває, Петрівна?

– Не кажи! Ну все, Антонівна. Зараз останню курку продам, та додому скоріше побіжу, бо свині не кормлені, обід не готовий, у дворі листя нападало з дерев – треба замести, в хаті ремонт невеличкий почала, на городі бур’ян старий треба до купи згребти, та хочу встигнути ще передачу про звьозд подивитись. Так мені їх шкода інколи, аж, буває, заплачу!

Дві огрядні, ще не старі жіночки замовкли і про щось задумались. Дув холодний вітерець, але на базарі було людно. Важкий трудовий день тільки починався.

Hooray

Marc Cooper / www.flickr.com




COMMENTS

DISQUS: 0