Офіційно: 4G вже в Україні

Одразу дві українські компанії повідомили про запуск 4G в Україні.

Карта запуску 4G компанією Vodafone

Зокрема, мобільний оператор Vodafone Ukraine на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив: “Вітаємо Київ, Львів, Харків, Дніпро та Одесу, у вас 4G! І ця лихоманка потужною стрімкою хвилею розповсюдиться на інші міста України вже сьогодні!”

Згодом також з’явилися повідомлення про підключення швидкісного мобільного інтернету 4G в Полтаві, Сумах, Івано-Франківську, Луцьку, Кропивницькому, Запоріжжі, Херсоні, Чернівцях, Новоселиці, Енергодарі, Бердянську, Куп’янську, Павлограді, Борисполі та Вишневому. Компанія нагадує, що користуватися 4G можна у вашому тарифі без додаткових оплат.

Інший мобільний оператор – lifecell – заявив, що першим запровадив 4.5G в Україні. Про це йдеться на сторінці компанії у соціальній мережі Facebook.

Окрім того, компанія показала відео-тест 4.5G Інтернету.

Із запровадженням стандарту 4G українців вже привітав Президент. Зокрема, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Петро Порошенко написав: “Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні! Оператори мобільного зв’язку запускають 4G у понад двадцяти містах України! Вітаю українців з впровадженням 4G“.

 

COMMENTS

DISQUS: 0