Омелян дав обнадійливі прогнози щодо RyanAir (Відео)

Переговори з лоукостером Ryanair перебувають на завершальному етапі. Я сподіваюсь, що прихід компанії на український ринок відбудеться в січні-лютому. Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

corporate.ryanair.com

«З Ryanair ми вже на фінальному етапі переговорів. І, я сподіваюсь, що її прихід відбудеться в січні-лютому. Є технічні моменти, які ми завершуємо, але загалом все добре. У нас не було поступок, порівнюючи з тими позиціями, які ми мали минулого року», – розповів міністр.

Крім того, гість програми розповів, що насправді минулого року переговори з Ryanair проходили дуже легко, але були дуже сильні намагання їх зірвати.

«Мені шкода, що минулого року вони зупинилися, бо українці вже з вересня 2017 року могли абсолютно дешево літати в ЄС як зі Львова так і з Києва. Я вірю 2018-й буде роком лоукостів.

Я переконаний, що ця та інші компанії будуть літати в та з України, бо це не лише зручно для українця, це зручно для іноземного туриста, який полетить і залишить тут свої гроші», – відзначив пан Омелян.

Крім того, Володимир Омелян зауважив, що після зриву переговорів з Ryanair у міністерства налагодився дуже добрий контакт з аеропортом Бориспіль.

«Це був добрий урок для всіх нас. Є чітка мета, є позиція Президента, що мають бути бюджетні авіакомпанії, ми маємо літати дешево і державний аеропорт має бути скерований для цієї мети», – підсумував урядовець.

COMMENTS

DISQUS: 0