Петиція за звільнення Сенцова на сайті Білого дому – підписати може кожен (покрокова інструкція)

На сайті Білого дому майже місяць тому з’явилася петиція за звільнення українського режисера Олега Сенцова з кремлівської неволі. Для того, аби звернення розглянула влада США, необхідно, аби петиція набрала 100 тисяч голосів від народу.

“Кримський режисер Олег Сенцов був засуджений до 20 років у російській в’язниці під фальшивими звинуваченнями в тероризмі, оскільки він виступав проти російської анексії Криму. Майже три місяці тому він розпочав голодування, вимагаючи звільнення не для себе, а для всіх 64 українських політв’язнів у Росії. Неминуча смерть Олега швидко наближається, якщо не відбувається жодних дій, оскільки його стан є критичним.

Європейський парламент вже звернувся до Володимира Путіна з проханням негайно звільнити Олега Сенцова та інших. Тепер настав час Америці говорити. Ми настійно закликаємо нашу владу прийняти тверду позицію з цього питання і використати всі засоби, щоб вимагати негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії,” – йдеться у тексті петиції.

Особливістю системи петицій в США є те, що проголосувати за розгляд петиції може будь-хто, навіть людина, яка не проживає в Штатах. Однак для того, аби звернення розглянула влада країни, йому досі не вистачає понад 30 тисяч голосів. При цьому часу на збір підписів залишилось дуже мало – кілька днів

Ви також можете проголосувати! Для цього необхідно:

1. Перейти за посиланням, в колонці під позначкою “Sign This Petition”,

2. Заповнити ім’я (First Name), прізвище (Last Name) та адресу електронної пошти (Email Address).

3. Після цього на вказану адресу вам надійде підтвердження. В листі натисніть на посилання “Confirm your signature by clicking here”.

Якщо доступ на сайт закритий, використовуйте наступну формулу. Зайдіть на сайт http://teleportyou.com/, просто у віконечку вставляйте адресу петиції: https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov та заповнюйте все, як вказано вище.

Можуть бути затримки з отриманням листів підтвердження. Чекайте, мають прийти, можливо навіть через декілька годин, але прийдуть. Підтвердження теж можна зробити через зазначений вище сайт – натискаєте у відкритому листі Confirm your signature by clicking here, якщо не переходить на сайт петиції, копіюєте адресу з браузерного рядка і вставляєте у віконечко на тому ж таки teleportyou.com.

Підписати петицію – це найменше, що ми можемо зробити для звільнення українських політв’язнів. Давайте разом привернемо увагу світової спільноти до ситуації, в якій опинилися українці!

www.facebook.com/gala.kavun

COMMENTS

DISQUS: 0