Реформу Державної екологічної інспекції буде завершено у 2017 році – Семерак

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що в реформовану Державну природоохоронну службу потрібно набирати нових людей і не проводити жодних переатестацій. Про це він заявив у прямому ефірі каналу «112 Україна», повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

«Завершення реформування Державної екологічної інспекції – це врегулювання дієвого інструменту, який повинен якісно здійснювати контроль природоохоронного законодавства. Я вважаю, що нинішній інститут влади, яким є Держекоінспекція, тотально корумпований. Його вилікувати неможливо. Тому ми запропонували Уряду України наше бачення реформування її в новий природоохоронний орган», – сказав Остап Семерак.

Міністр також відзначив, що важливим фактом корумпованості цієї системи є аналіз електронних декларацій, який показав, що найбільш багатими людьми є еко інспектори.

«Я пропонуватиму членам Кабінету Міністрів набрати у реформований орган – Державну природоохоронну службу – нових людей і не проводити жодних переатестацій. Це мають бути виключно нові люди, які матимуть нову мотивацію, нову підготовку, нову функцію. Звичайно, прийняття цього рішення залежить від політичної волі моїх колег з Уряду»,- наголосив Міністр.

Крім того, Остап Семерак підкреслив, що пріоритети, над якими Мінприроди працювало в 2016 році, вдалося реалізувати.

«Перший пріоритет – гармонізація українського законодавства із європейським. Другий – це боротьба з корупцією. Третій – насування нового конфайнменту на 4-й енергоблок ЧАЕС»,- зазначив Міністр.
COMMENTS

DISQUS: 0