Робот KIRA допоміг Microsoft зняти рекламу Surface Studio

Нещодавно Microsoft здивував своїх фанів та любителів технологій вражаючою рекламою нового пристрою Surface Studio. Відео зацікавило глядачів, можливо, навіть більше ніж сам гаджет, адже придбати його можна буде не раніше не раніше 2017 року, а дізнатися подробиці зйомок яскравого промо ролика і вкотре послухати його саундтрек можна вже зараз.

Як повідомляє The Beat у рекламі багатофункціонального пристрою Microsoft використав дійсно прогресивні та інноваційні технології. Так для зйомок актриси, яка використовує Surface Studio, застосували високотехнологічного помічника KIRA виробництва Motorized Precision. КІRА – найсучасніша роботизована рука для зйомки. Пристрій має максимальну висоту 2,75 метра і може витягнутися на 1,72 метра. Вага робота 258,55 кілограм, проте основа, на якій він базується важить1542,22 кілограм. Максимальне навантаження KIRA складає 18 кілограм, робот може перемістити 1,5 кілограма за 0,5 секунди.

Ось як виглядає KIRA в дії.

Зйомки проводились на студії Cinerent West в Портленді, штат Орегон. KIRA була оснащена сенсором RED EPIC DRAGON та лінзами Canon 15.5-47 mm.

KIRA була обрана для зйомок завдяки своїй здатності повторювати рухи. Адже деякі кадри вимагали точних рухів, такох, як багатоходовий рух від передньої до задньої частини Surface Studio. Команда Microsoft вже мала серію попередніх знімків, створених у Cinema4D та Maya, які допомогли, що допомогло запрограмувати управління рухами робота KIRA. До речі програмується KIRA завдяки додатку MP Studio і керується контролером Xbox One Elite. Фокусування, діафрагма, масштабування також контролюються додатком.

http://www.premiumbeat.com/blog/microsoft-commercial-made-by-robot-and-xbox-controller/
COMMENTS

DISQUS: 0