Ryanair в Україні та нові послуги від Укрпошти – огляд найважливіших інфраструктурних новин

Коли Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував прихід в Україну великого лоукост-авіаперевізника, багато українців затамували подих, сподіваючись, що це Ryanair.

13 березня наші сподівання виправдались – Омелян на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив: “Так, це Ryanair! 🙂 Приходьте на прес-конференцію! Як мінімум, одна із ключових авіаційних подій десятиліття в Україні.”

За повідомленням avianews.com сьогодні, 14 березня, у Києві вже приземлився Boeing 737-700 авіакомпанії Ryanair. Борт з реєстраційним номером EI-SEV, що використовується у якості літака бізнес-авіації, вилетів з Дубліна рейсом FR67 й приземлився в аеропорті Жуляни о 19:19.

15 березня комерційний директор лоукоста Ryanair Девід ОБрайан проведе дві прес-конференції, де повідомить про початок польотів в Україну. Перший захід відбудеться о 10 ранку в Мінінфраструктури за участю Міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Далі борт EI-SEV перевезе топ-менеджера Ryanair та міністра до Львова, де о 14:00 пройде урочиста зустріч літака і друга прес-конференція, на якій буде присутнє керівництво аеропорту Львів.

Порадувала інфраструктурними новинами і Укрпошта. На сторінці підприємства у соціальній мережі Facebook йдеться про нові послуги, які користувачі можуть отримати на сайті Укрпошти:

“Ви давно запитували, де можна зробити оплату комунальних послуг, сплатити за інтернет, телебачення або мобільні послуги онлайн. Відповідаємо: на сайті Укрпошти. Окрім цього, тепер ви можете перераховувати гроші з картки на картку. Все для вашої зручності 🙂

Спробуйте:
Оплата послуг: https://goo.gl/muaTWV
Перекази з картки на картку: https://goo.gl/GkCQCZ

Продовжуємо слідкувати далі за змінами у щасливій країні!

COMMENTS

DISQUS: 0