Tesla побудує в Україні дві швидкісні зарядки в 2017 році

Tesla Motors (США) позначила на карті зарядок на 2017 рік 2 локації в Україні: поблизу Житомира і Львова. Їх можна побачити на карті Supercharger на сайті компанії, повідомляє electrocars.ua.

Ці плани – привід для радості українських водіїв Tesla. Адже Model s з двигуном 90 кВт·год на такій станції зарядиться на 80% лише за 40 хвилин, замість кількох годин на звичайній електрозаправці.

Власне, ці 2 українські зарядні станції компанія планувала побудувати у поточному році, але перенесла свої плани ще на рік. Так само відкладено на 2017 рік будівництво ще кількох станцій у Східній Європі та Середземноморському регіоні.

Традиційно станції Supercharger розташовуються поблизу ресторанів, торгових центрів та точок доступу WiFi. Щоб не виникало черг, кожна станція містить кілька “суперзарядок”. Вони є безкоштовними для власників автомобілів Tesla, які придбають їх до кінця цього року. Для нових покупців електроавтівок починаючи з 2017 року компанія скасовує необмежений безкоштовний доступ до “суперзарядок” після вичерпання ліміту 400 кВт·год, втім, вартість користування послугою ще не оголошено.

Наразі компанія має більше як 4800 суперчарджерів у 769 локаціях по всьому світі, більшість з них знаходиться в США. З мапи Tesla Supercharger очевидно, що в наступному році продовжиться активне будівництво в США, Центральній Європі, Канаді, Австралії, а також компанія проводитиме експансію в Тайвані, Південній Кореї, Новій Зеландії, Мексиці та на Гаваях, де наразі є лише 1-2 швидкісні зарядки або їх взагалі нема.
COMMENTS

DISQUS: 0