У столиці пройшов допрем’єрний показ довгоочікуваного фільму “Наші котики”, продюсеркою якого є Уляна Супрун

Вже з 30 січня на екранах українських кінотеатрів показуватимуть довгоочікувану комедію “Наші котики”, в основу якої лягли події російсько-української війни.

На перший, допрем’єрний показ картини, який відбувся 21 січня, продюсери запросили ветеранів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала одна з продюсерів фільму, колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун.

“Вчора зробили в Києві передпрем’єрний показ фільму Наші Котики / Lethal Kittens для ветеранів та військових війни з Росією. Дякую всім, хто був. Найкращий сеанс сміхотерапії, ще й з котиками-ветеранами .

Після перегляду фільму довго обговорювали сюжет. Були моменти, де глядачі впізнавали самих себе чи своїх побратимів. І це круто, бо до сценарію увійшли реальні ситуації з фронту.

З 30 січня фільм буде у прокаті у кінотеатрах по всій країні. Обов’язково сходіть в кіно! Запросіть з собою своїх котиків-ветеранів, друзів і близьких. “Наші Котики” — гарна нагода стати ближчими до наших захисників та захисниць. І, звісно, від душі посміятися,” – зазначила пані Супрун.

 

За сюжетом фільму, у розпал гібридної війни Росії проти України інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання.

Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується.

Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…
Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

 

COMMENTS

DISQUS: 0