У Вінниці відбувся фестиваль відповідального батьківства

27 листопада 2016 року у Вінниці відбувся фестиваль для батьків та дітей “У сімейному колі”, де була представлена інфографіка #НеБийДитину. Про це повідомляє сайт Happydity.

На запрошення організатора фестивалю та голови ГО “Територія мам” Валентини Ткачук, співорганізатор флешмобу #НеБийДитину Наталя Біда приєдналася до обговорення питання “Як стати щасливими батьками щасливих дітей вже сьогодні?”. Було надзвичайно цікаво почути мудрі думки та поради, які озвучили гості фестивалю: Раїса Панасюк (голова ГО “Гармонія”, представник програми “Активні громадяни”, Британська рада), Сергій Кудлаєнко (депутат Верховної Ради України, тато), Майя Сичова (психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів, науковець, мама), Олена Тихонюк (директор видавництва “Поділля”, мама), Ірина Мацко (керівник проекту “Вся Україна читає дітям”).

Але найбільше вразили батьки – мами й татусі – які прийшли зі своїми дітками, щоб справді почути й побачити інформацію, отримати відповіді на питання про батьківство і дитинство (лекції та майстер-класи були на дуже різні теми), щоб стати кращими. Це дуже надихає!

COMMENTS

DISQUS: 0