Українські мейкери представлять свої доробки в Києві на ВДНГ

20-21 травня 2017 року у Києві відбудеться непересічна подія. Kyiv Mini Maker Fairе – свято винахідників, новаторів і експериментаторів. Maker Faire – це міжнародний рух родом з Каліфорнії,  мікс науки, IT, ремесел, мистецтва, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, вчителів та студентів. Тих, хто робить це заради задоволення, а також тих, хто заробляє на власному захопленні.

Мейкерство в Україні – новий, але геть не чужинський формат. Власноруч українці роблять все і здавна: від харчів та одягу до будинків і транспортних засобів. Разом з тим, сьогодні українські винаходи сягнули далеко за межі побутових виробів. Наразі вони охоплюють високі технології, космічні новації, розробки у сфері робототехніки тощо.

При цьому простежується досить серйозна тенденція до роботи з дітьми і виховання в них цікавості до науки. Чого тільки вартують освітні роботи та конструктори Мробот, майстеркласи з програмування від Code Club UA, навчання зі створення робототехніки від Robot School та Hobbytech & STEM-центр Сократ, заняття з математики, фізики, біології, хімії та робототехніки від Творчої Лабораторії “5 НАУК”, хімічні досліди та фізичні експерименти від Лабораторії наукових розваг “Весела наука”, майстеркласи з роботи по дереву та склу від Творчої майстерні “Сверлик” або розвиваючі ігри від Ranok-Creative. І все це на Kyiv Mini Maker Faire!

Цікаво, що результати такої діяльності не змушують себе довго чекати. От і зараз на виставці учні однієї з чернівецьких шкіл презентуватимуть пристрої, побудовані на мікроконтролерах Arduino, макет “Розумного будинку”. Учні з Дніпра представлять створений власноруч 3D принтер та макети з категорії “Інтернет речей”. І це тільки початок.

На Kyiv Mini Maker Faire будуть також представлені іграшки – як от дерев’яні вироби від Kot Lansselot.

Велике значення на виставці також відіграє пристрій Braille Teach, що допомагає незрячии і слабозорим дітям вивчити абетку Брайля в ігровій формі не лише українською, а й іноземними мовами.

Разом з тим, звичайно, дорослі також знайдуть тут багато цікавого для себе. Смачна їжа, дрони, роботи, експерименти, дизайнерські меблі, одяг та прикраси, винаходи в аграрній сфері і пристрої для розумних будинків. Ви зможете відвідати майстер-класи і лекції.

Ну, і, звичайно, не забудьте придбати щось для душі та дозвілля. Як от артбук «Дивовижна Україна» від Arts, Crafts and Design in UA. На цьому стенді також можна буде побачити лінію шкіряних скетчбуків, для створення яких використовується виключно перероблена шкіра, яка залишається після промислового виробництва та придбати закладки-розмальовки для дорослих та дітей, у кожної з яких своя неповторна історія.

Сумно тут точно не буде!

Дізнавайтесь більше тут, купуйте квитки – тут. Діти до 7 років проходять безкоштовно, від 7 до 17 – зі знижкою 50%.

COMMENTS

DISQUS: 0