Український фотограф здобув нагороду на міжнародному фотоконкурсі від Nikon

Робота українського фотографа Сергія Літвінова «День перемоги» посіла друге місце в номінації «Nikon Photo Contest». Про це повідомляє Дивись.info з посиланням на japan.mfa.gov.ua та nikon-photocontest.com.

27 липня в Токіо відбулося нагородження переможців щорічного міжнародного фотоконкурсу «Нікон» – Nikon Photo Contest, який був приурочений до 100-річчя заснування компанії.

Робота українського фотографа Сергія Літвінова «День перемоги» посіла друге місце в номінації «100-річчя Нікон».

Як повідомляє автор, фотографія була зроблена у його рідному містечку Новотроїцькому (Херсонська область) 9 травня 2016 року. Він з дружиною і донькою вирушили на святковий концерт. За традицією, що склалася, після концерту, право першими покласти квіти до меморіалу загиблим воїнам, надається ветеранам і людям, які мають пряме відношення до Другої світової війни. У той момент Сергій помітив як біля меморіалу стоїть літній чоловік з квітами в руках. Поклавши квіти, він ледь стримуючи сльози дивився на рідні імена на пам’ятнику. Саме цей момент і зафіксований на фотографії.

Як зазначає автор: «Момент, який відображає подвійний зміст «Дня перемоги», урочисте і одночасно сумне свято. День, коли ми святкуємо перемогу і згадуємо тих, хто віддав своє життя за перемогу у Другій світовій війні».

«На обличчі чоловіка відображена печаль, біль тієї війни, яку ми ніколи не забудемо. Цим знімком я хочу віддати шану тим людям, які захищали нашу Батьківщину», – розповідає Сергій.

На сайті конкурсу йдеться, що заохотила взяти участь в цьому конкурсі його дружина.

«Для мене велика честь взяти участь і отримати таку важливу нагороду Nikon Photo Contest. Я щиро дякую кожному з журі та суддів за відмінну організацію конкурсу. Окремо хочу подякувати мою дружину, яка мене надихає, і яка спонукала мене взяти участь в цьому конкурсі. Мир!», – прокоментував Сергій Літвінов.

COMMENTS

DISQUS: 0