Уляна Супрун не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем – Міністр фінансів

Олександр Данилюк підтримав керівника МОЗ Уляну Супрун у її боротьбі з корупційними схемами, яка наразі зустрічає величезний тиск і опір системи.

На своїй сторінців соціальній мережі Facebook урядовець зазначив: “Уляна — одна з тих, хто не лише прагне реальних якісних змін в охороні здоров’я, але й здійснює ці зміни на практиці. Уляна не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем та тих, хто сидить на потоках. Саме тому ми зараз бачимо таку потужну кампанію проти неї у публічній сфері. Чим сильніший супротив, тим більше підтвердження того, що шлях правильний.

Я і моя команда теж неодноразово піддавалися атакам з боку тих, хто хотів зупинити реформи, тож я знаю, наскільки важливою в такі хвилини є підтримка однодумців. Знаю, що Уляна також користується повною підтримкою та довірою Прем’єр-міністра.

Мінфін завжди допомагав Уляні у реформуванні сфери охорони здоров’я. Зокрема у зміні моделі її фінансування, що є головним каталізатором змін.

Це ще одне підтвердження того, що разом ми можемо реально змінити ситуацію, і жодні проплачені кампанії нас не зупинять.”

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/o.danyliuk/posts/1768103796843403/” width=”750″/]
COMMENTS

DISQUS: 0