В Україні запустили нові рейси в Йорданію та Єгипет

В Україні з’явилася нова авіакомпанія Anda Air, яка заустила рейси в Йорданію та Єгипет. Про це з посиланням на прес-службу Anda Air повідомляє Укрінформ.

Українська авіакомпанія Anda Air виконала свій перший рейс з Києва до Єгипту. Чартерний рейс Київ (Жуляни) – Марса-Алам (Єгипет) стартував 15 жовтня о 9.30. Час польоту – 4 години. Рейс буде виконуватися щонеділі. Цей політ є пробним. Рейс обслуговується літаком MD-83 1993 року випуску місткістю 167 крісел.

«Незважаючи на вік, це надійна машина, яка дозволяє сідати практично скрізь», – уточнив генеральний директор Anda Air Сергій Шаменко. Першим рейсом вирушило 150 пасажирів. Рейс організований у співпраці з туристичною компанією «Феєрія».

Для туроператора Марса-Алам є новим напрямком. «Це курорт європейського рівня. Там відпочивають тільки європейці. Там прекрасна, незаймана природа», – зазначив директор «Феєрії» Ігор Захаренко.

Авіакомпанія Anda Air була заснована в кінці 2015 року. У цьому році перевізнику був виданий сертифікат експлуатанта. У кінці вересня Anda Air отримала призначення на чартерні польоти в Єгипет і Йорданію.

litak
COMMENTS

DISQUS: 0