Верховна Рада спростила життя фрілансерам

Control is an Option to Command

© Frederico Cintra / www.flickr.com

Сьогодні, 3 листопада, депутати ухвалили закон №4496 про спрощення експорту послуг, який скасовує валютний контроль над такими операціями та спрощує систему обліку. Про це повідомляють активісти у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, на сторінці групи підтримки проекту “Підтримай український фріланс: законопроект #4496″ повідомляється: “Друзі, це саме вона – заслужена, довгоочікувана перемога! Щойно Верховна Рада України відкрила нову реальність для українських експортерів послуг! #законопроект 4496 прийнято в цілому – 270 голосів «за». Тепер ніякої бюрократії та паперової тяганини.”

На сторінці “Верховна Рада України” також повідомляється про наступне: “Проект закону передбачає, що експортери послуг зможуть укладати зовнішньоекономічні договори (контракти) не лише в письмовій формі, а і в електронній, а також шляхом прийняття публічної оферти, обміну електронними повідомленнями, або шляхом виставлення рахунку (інвойсу).

Крім того, законопроект закріпить заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською.

Також, згідно із законопроектом рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом, що має спростити процедури ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.”
COMMENTS

DISQUS: 0