Все, що вам потрібно знати про IELTS

Чому здати IELTS може бути дійсно важливо для вас? IELTS визнається більшістю австралійських, британських, канадських, ірландських, новозеландських і південноафриканських ВНЗ, понад 2000 академічних інституцій у Сполучених Штатах та низкою професійних організацій. Цей тест є також необхідною умовою для імміграції до Австралії та Канади. Результати IELTS або Test Report Form (TRF) є чинним впродовж двох років.

Загалом більш ніж 9 000 організацій у 135 країнах визнають результати іспиту IELTS для проживання, здобування освіти та працевлаштування. Сертифікат екзамену IELTS – єдиний сертифікат для подачі документів для еміграції, який визнають всі країни. Знайти організації у всьому світі, які приймають результати IELTS, та мінімальний бал, який вони вимагають, можна за цим посиланням.

Про можливості, які відкриває сертифікат IELTS, читайте тут.

Чи можна здати IELTS в Україні? Так, в Україні екзамени IELTS проводяться Британською Радою у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та Черкасах. Це не безкоштовна послуга. Станом на 13 жовтня 2016 року складання IELTS коштує 3500 гривень. Дати, актуальну вартість та місця проведення іспиту дізнавайтесь за цим посиланням. Тут само можна і зареєструватися на екзамен, коли ви будете готові. Або ж перейдіть за цим посиланням та дізнайтесь про всі етапи та подробиці реєстрації.

Як підготуватися до IELTS? Ви можете зробити це самотужки. Британська Рада, зокрема, пропонує доступ до онлайн-бібліотеки Road to IELTS, а також низку медіа-файлів на YouTube-каналі British Council Teacher Trainer. Також певні матеріали можна знайти у всесвітній мережі. Багато шкіл іноземних мов пропонують курси підготовки до IELTS. Звичайно, це коштує недешево, адже далеко не кожен викладач має відповідну базу і зможе гарантувати вам необхідні знання.

Нещодавно Британська Рада презентувала безкоштовний курс підготовки до IELTS. Цей курс надзвичайно всеосяжний і гнучкий одночасно. Він забиратиме до двох годин часу в тиждень, тож його можна практикувати в будь-який зручний час. ЩZ вже розповідав про цей курс. Докладну інформацію про всі курси та ресурси для підготовки від Британської Ради, можна знайти тут.

Поради та від Британської Ради щодо того, як проходить день іспиту.

Як дізнатися свої результати іспиту IELTS? Ви зможете переглянути ваші результати онлайн о 00:00 (за Грінвічем) на 13-ий день після дати складання письмових частин іспиту. Дізнайтеся, що означають ваші результати іспиту IELTS. Ви зможете забрати ваш сертифікат (Test Report Form) у київському офісі Британської Ради на 13-ий день після дати складання письмових частин іспиту. Якщо ви мешкаєте в іншому місті, вам надішлють сертифікат. Ви отримаєте тільки один екземпляр сертифікату (Test Report Form), копії видаватися не будуть. Окрім того, Британська Рада може надіслати 5 оригінальних копій сертифікату до різних установ за вашим бажанням. Додаткові оригінальні копії можуть бути надіслані тільки до певних установ (наприклад до університетів, імміграційних служб тощо) та тільки звичайною поштою. Зверніть увагу, що жодна установа не прийматиме фотокопії вашого сертифіката (TRF). Як правило, установи не приймають сертифікати (TRF), яким більше, ніж два роки. У випадку, якщо ви засвідчите, що зберегли або покращили рівень англійської, вони зможуть прийняти ваш сертифікат.

Результати іспиту IELTS стосуються будь-якого рівня володіння англійською мовою, цей іспит неможливо провалити. Більше про оцінювання, сертифікати та їх надсилання до різних установ, читайте на сайті Британської Ради.

Чи можна перескладати іспит IELTS? Ви можете складати іспит необмежену кількість разів. Однак, зверніть увагу, аби покращити ваш результат, вам необхідно готуватися. Дослідники з центру IELTS зазначають, що без подальшого вивчення англійської, малоймовірно, що ваші результати покращаться.

Правила та умови складання іспиту можна знайти тут. Будь-яку інформацію про IELTS, а також інші кваліфікаційні екзамени ви завжди можете дізнатися на офіційному сайті Британської Ради. А ЩZ й надалі збиратиме для своїх читачів необхідну інформацію про освіту та її успішне застосування.

business_group-interview-with-experts_332K[1]
COMMENTS

DISQUS: 0