Який смарт-годинник кращий: Samsung Galaxy Watch чи Apple Watch 4

Під час великої презентації Apple, окрім нових флагманських смартфонів, представили також нове покоління Apple Watch. І багато оглядачів зауважили, що це був найцікавіший продукт під час презентації. За місяць до того Samsung представила Galaxy Watch, теж доволі цікавий смарт-годинник.

Техно 24 вирішив порівняти характеристики обох смарт-годинник.

Дизайн

Apple Watch Series 4 виготовлений у класичному прямокутному стилі смарт-годинників компанії. При цьому новинка отримала безрамковий дизайн. Його можна придбати у сірому, білому і золотистому кольорах. На вибір у користувача два розміри дисплея – 44-міліметрова діагональ та менша – 40 мм.

Galaxy Watch

“Чоловіча” версія Galaxy Watch

В той же час Galaxy Watch отримав більш класичний дизайн – круглий дисплей з циферблатом та стрілками, які реально цокають, якщо добре прислухатись. Годинник теж доступний у двох розмірах – 42 мм та 46 мм. Передбачено, що менша модель зацікавить жінок, тож розробники пропонують 42-міліметрову модель у чорному та рожевому кольорах. Для чоловічої руки має підійти модель з діагоналлю 46 мм, тож її можна придбати у сріблястому кольорі. Також на виріб 4 варіанти ремінців: чорний, сірий, темно-синій та рожевий.

Функціонал

Новий годинник від Samsung виконує чимало функцій фітнес-трекера: рахує кроки, вміє виміряти пульс, моніторити сон тощо. Окрім того, Galaxy Watch показує розклад користувача на наступні 10 годин, а також виводити на екран погоду тощо.

Galaxy Watch можна синхронізувати як з пристроями під управлінням Android та iOS. За його допомогою можна відстежувати вхідні дзвінки, смс-повідомлення і листи. Також він може виконувати роль гарнітури, адже має динаміки та мікрофон.

Цей смарт-годинник має модуль NFC. Та проблема полягає в тому, що здійснити покупку можна лише за допомогою Galaxy Watch, який в Україні поки не працює. Тож від NFC на смарт-годиннику толку для українців поки ніякого.

Galaxy Watch

Galaxy Watch  у рожевому кольорі

Представляючи Apple Watch 4 розробники багато уваги приділили його новим функціям, які практично можуть замінити огляд у лікаря (хоча краще все ж проходити перевірку у медзакладі).

Зокрема, одна з нових функцій полягає у тому, що коли користувач впав, то годинник це “зчитує” і пропонує зателефонувати в екстрену службу. При цьому, якщо девайс бачить, що користувач не рухається протягом хвилини, то відправляє повідомлення в швидку.

Пульсометр, за твердженням представників Apple, став ще досконалішим. Годинник може надсилати повідомлення про занадто прискорене або знижене серцебиття. Більш того, пристрій може попередити власника про проблеми зі здоров’ям і радить піти до лікаря. Також годинник може провести електрокардіографію – це перший в історії смарт-вотч, який має подібну функцію.

Цей пристрій теж має модуль NFC, який працює за допомогою Apple Pay. Ця послуга доступна в Україні, тож за допомогою Apple Watch 4 можна розраховуватись за покупки.

Огляд Apple Watch 4

Захист

Обидва девайси отримали захист від води та пороху за стандартом IP68, тобто з обома годинниками можна планувати, приймати душ тощо.

Автономність

Ємність батареї Galaxy Watch становить 472 мАг, що забезпечує до 5 днів роботи на одному заряді. Варто зауважити, що це один із найбільш автономних смарт-годинників на ринку. В той же час батарея Apple Watch 4 забезпечує лише 18 годин роботи.

Ціна

Більшу версію Galaxy Watch з діагоналлю 46 міліметрів в Україні можна придбати за 11 тисяч гривень. “Жіноча” 42-міліметрова версія коштує на тисячу гривень менше – 9 999 гривень.

При цьому більша версія Apple Watch 4 українцям обійдеться у 16 тисяч гривень. А 40-міліметрова модель коштує 15 тисяч гривень.

Отож підсумуємо, якщо вам подобається класичний дизайн і не потрібен NFC, то сміливо обирайте Galaxy Watch. Ця модель коштує дешевше, при цьому основні функції має такі, як і в конкурента від Apple.

При цьому якщо ви любите дизайн Apple Watch, також хочете спробувати без перебільшення революційні технології, на кшталт вимірювання ЕКГ (хоча її ефективність так і не доведена), а також плануєте здійснювати покупки за допомогою свого годинника, то доведеться заплатити трохи більше і купити новий Apple Watch 4.

COMMENTS

DISQUS: 0