Єдині стандарти держпослуг – це те, що потрібно Україні – Парцхаладзе

Саме до уніфікації державних послуг прагне і Мінекономрозвитку. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Лев Парцхаладзе.

Paperwork

Alex Indigo / www.flickr.com

Зокрема, урядовець зазначив: “Сьогодні сферу адмінпослуг в країні регламентують близько 50 законів. В них прописані різноманітні норми і процедури надання послуг для різних суб’єктів, які зазвичай суперечать одна одній, дублюються. На практиці, це створює плутанину і ґрунт для “маневрів” у дозвільній системі. Це потрібно докорінно змінювати!”

На думку пана Парцхаладзе процедури повінні бути простими й зрозумілими. Вони повинні надаватися за єдиними стандартами, в одному приміщенні й в короткі терміни.

“Подальше співробітництво з реалізації реформи адмінпослуг обговорили сьогодні з експертами Sida – Styrelsen för Internationellt Utvecklingssamarbete в рамках програми ЕС U-LEAD. Партнери висловили підтримку ініціативі і готовність спілими зусиллями просуватися в цьому напрямку,” – повідомив також заступник міністра.
COMMENTS

DISQUS: 0