Єдиний пропускний квиток, що економить гроші самостійних мандрівників, запустили в Йорданії

Міністерство туризму та старожитностей Йорданії запустило проект Jordan Pass. Це уніфікований квиток, що допоможе туристам зекономити кошти та час. Він коштує $99-113 і надає можливість передплаченого входу до понад 40 історичних пам’яток. Він включає навіть плату за в’їзну візу, якщо ви придбаєте Jordan Pass до приїзду в Йорданію та пробудете там мінімум три ночі, передає GreenTheVoyage.com.

Купівля Jordan Pass надасть вам доступ до Петри, римських руїн у Дрераші, Амманськоъ цитаделі, you’ll get the access to Petra, Roman ruins of Jeraкаsh, the Amman Citadel, стародавнього селища Умм аль-Джаммаль, Umm al-Jimmal, замку хрестоносців у Ель-Караку та багато інших музеїв і розваг. Безкоштовні електронні брошури, у яких описані всі пам’ятки Йорданії, включені до ціни також.

Відповідно до офіційного сайту, Jordan Pass – це повний пакет пам’яток, розроблений спеціально для відвідувачів Йорданії. Він дає власникам квитка можливість отримати якомога більше вигоди з їх подорожі, адже таким чином мандрівник може відвідати найцікавіші пам’ятки, не витрачаючи зайві зусилля, час та кошти. Купуючи Jordan Pass лише один раз, турист одразу передплачує відвідини понад 40 популярних місць. “Просто покажіть ваш квиток на вході до будь-якої із включених до Jordan Pass пам’яток, де його відсканують за допомогою спеціальних зчитувачів коду.”

Petra

© Seetheholyland.net / www.flickr.comBooking.com
COMMENTS

DISQUS: 0