ЄС скасовує плату за роумінг

15 червня 2017 року плату за роумінг на території Європейського Союзу буде скасовано. Про це заявили президент Європарламенту Антоніо Таяні, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат від імені Мальти, яка наразі головує в Раді ЄС.

Європейський союз об’єднує людей і робить їх життя легшим. Кінець роумінгу є справжньою європейською історією успіху.

З цього часу громадяни, що подорожують Євросоюзом, матимуть право дзвонити, писати смс і зв’язуватися через свої мобільні пристрої за такою самою ціною, яку вони платять вдома.

Понад 10 років наші інституції наполегливо працювали, щоб виправити цю ринкову помилку.

Кожен раз, коли жителі Європи перетинають кордон ЄС, чи то на свята, роботу, навчання чи просто на один день, вони повинні турбуватися про використання своїх мобільних телефонів і високі телефонні рахунки від плати за роумінг, коли вони повертаються додому. Плата за роумінг тепер буде справою минулого. З завтрашнього дня ви зможете залишатися на зв’язку під час поїздки до ЄС, за тією ж ціною, як у себе вдома,” – йдеться в заяві.

У заяві також йдеться про те, що кінець роумінгу лежить в основі цифрового єдиного ринку ЄС і є ще одним кроком на шляху до створення єдиного і стійкого європейського цифрового суспільства, доступного для всіх громадян.

COMMENTS

DISQUS: 0