За І півріччя 2017 кількість туристів, що в’їхали в Україну, зросла на 8,7%

На основі даних Адміністрації Держприкордонслужби, Мінекономрозвитку проаналізувало туристичні потоки в Україні за І півріччя 2017 року. За січень-червень 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7 % більше, ніж в аналогічному періоді 2016 року. Про це повідомляє сайт Мінекономрозвитку.

Всесвітня туристична організація ООН (ЮНВТО) зараховує до числа туристів осіб, які перетнули кордон зі службовою, діловою, приватною, релігійною метою, з метою туризму та навчання, культурний та спортивний обмін, транзит тощо.

Тому туристи, що визначають мету своєї поїздки «з приватною метою», також зараховуються до загальної кількості туристів. У І півріччі 2017 року кількість туристів, що подорожують “з приватною метою”, збільшилося на 300 тис. людей у порівнянні з аналогічним періодом 2016.

За даними Адміністрації Держприкордонслужби у І півріччі 2017 року з метою «туризм» в Україну в’їхало 19,2 тис. осіб. Однак ця цифра не відображає реального стану речей, тому що розраховується лише за даними, які надаються громадянами на пунктах перетину кордону. Крім того, як ми вже зазначили, поняття “турист” охоплює ширше коло людей, ніж ті, хто визначає мету своєї поїздки туристичною, тому фактично інформація за метою “Туризм” не відображає реальної кількості туристів, що відвідують Україну.

Підсумовуючи все вищенаведене, можна стверджувати, що за І півріччя 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7 % більше, ніж за аналогічний період 2016 року (5,8 млн іноземців). Нагадаємо, що за 2016 рік, за даними Адміністрації Держприкордонслужби, до України в’їхало 13,6 млн іноземців, що на 5,6 % більше, ніж у 2015 році. Кількість туристичних потоків в Україну продовжує зростати.

Більш детальна інформація щодо статистики в’їзного та виїзного туризму в І півріччі 2017 року доступна на сайті Мінекономрозвитку: bit.ly/2wWhgfJ.

COMMENTS

DISQUS: 0